Tiner Grubu

 • Sentetik Tiner

  Her tip sentetik boya ve verniklerin fırça,rulo ve tabanca tatbikatlarında inceltici olarak kullanılmak üzere imal edilmiştir.Boya alet ve edevatlarının temizlenmesinde de kullanılır.

  Ürün Detayı
 • Selülozik Tiner

  Yapısında kuvvetli çözücüler bulunan renksiz,berrak bir tinerdir.Her türlü selülozik son kat boya,astar verniklerin inceltilmesinde ve uygulama araçlarının temizlenmesinde kullanılır.

  Ürün Detayı
 • Akrilik Tiner

  Akrilik tiner,tüm akrilik esaslı astar,son kat ile verniklerin inceltilerek,uygulama vizkozitesine göre ayarlanmasında kullanılır.Uygulama sonrasında akrilik esaslı ürünler ile uygulama yapılmış tüm boya ekipmanlarının temizlenmesinde de rahatlıkla kullanılabilir.

  Ürün Detayı
 • Epoksi Tiner

  Epoksi Tiner, tüm epoksi esaslı astar ve son kat ile verniklerin inceltilerek,uygulama viskozitesine göre ayarlanmasında kullanılır.Uygulama sonrasında poliüretan esaslı ürünler ile uygulma yapılmış boya ekipmanlarının temizlenmesinde kullanılır.

  Ürün Detayı
 • Yol Çizgi Tineri

  Yüksek çözme gücüne sahip,yol çizgisi boyası tineridir.Yol çizgi boyasının inceltilmesinde ve boya uygulama araç ve gereçlerinin temizlik işlerinde de kullanılır.

  Ürün Detayı
 • Endüstriyel Tiner

  Ürünlerimiz, endüstriyel ve sanayi alanlarında antikorozif amaçlı üretilmektedir.Çelik konstrüksiyon yapılarda ve demir çelik sektöründe kullanılmaktadır. Hastane, laboratuvar, ameliyathane gibi sağlık kuruluşlarında ve gıda sektöründe gıdaya uygun solventsiz boya üretilir.

  Ürün Detayı