Dış Cephe Boyaları

 • Su Bazlı Dış Cephe Akrilik Boya

  Akrilik emülsiyon esaslı,özel yapısı sebebiyle mükemmel yapışma,yayılma,örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir.Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır.Teneffüs edebilme özelliği ile duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar.

  Ürün Detayı
 • Su Bazlı Dış Cephe Silikonlu Boya

  Akrilik emülsiyon esaslı , özel yapısı sebebiyle mükemmel yapışma , silikon katkılı,yayılma , örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Bütün hava şartlarına dayanıklıdır. Duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar

  Ürün Detayı
 • Dış Cephe Grenli Boya

  Akrilik emülsiyon esaslı , gren deseni veren mat dış cephe botasıdır. Yapışma , yayılma , örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Tüm hava şartlarına dayanıklıdır.Film yüzeyi özel gren deseni oluşturur.

  Ürün Detayı
 • Su Bazlı Geçiş Astarı

  Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı beyaz pigmentli,özellikle solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte,iç cephe sıvalı sağlam yüzeylerde ve renk geçişlerinde kullanılabilecek dolgulu iç cephe astarıdır.Su bazlı boya performansını artırır,boya sarfiyatını azaltır.

  Ürün Detayı
 • Su Bazlı Binder Astarı

  Su bazlı , akrilik kopolimer esaslı ,şeffaf , iç ve dış amaçlarla kullanılan yoğun konsantre astardır. Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar. Boyanın yüzeye tutunmasını güçlendirir. Boyanın kurumasını hızlandırır. Renk dalgalanmalarını önler

  Ürün Detayı
 • Dış Cephe Astarı

  Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı yapı son kat dış cephe astarıdır. Boya ile yüzey arasında köprü kurar , boya sarfiyatını azaltır. Yapısı sayesinde son kat boyalar ile bütünlük sağlar. Yapı içerisinde oluşan nemin dışarı çıkmasını sağlar.

  Ürün Detayı
 • Beton Astarı

  Akrilik emülsiyon esaslı astar bir boyadır. Beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey performansını arttırmak amacı ile kullanılan iç ve dış cephe astarıdır.

  Ürün Detayı